zajeciapozalekc

„Para buch, koła w ruch”

Pełną parą ruszyły zajęcia pozalekcyjne w Szkole Podstawowej w Wierzchowie Dworcu. Oferta jest nie tylko bogata, ale i interesująca, więc każdy z naszych uczniów ma szansę wybrać coś dla siebie w myśl zasady dla każdego coś miłego. A co proponujemy? Dla miłośników matematyki koło „Między dźwiękiem a liczbą”, bo nie od dziś wiadomo, że najlepszymi muzykami są świetni matematycy. Dla tych, którzy kochają język angielski jest „Wielka Brytania w bryłach” i dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, a dla fanek (i fanów!) tańca zajęcia taneczne. Oferta dopasowana jest do wieku i potrzeb, więc maluchy mają okazję przeżyć przygodę z glottodydaktyką oraz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn. Drzwi szeroko otwiera świetlica, w której w tym roku kontynuowany jest projekt „Megamisja” realizowany z Fundacją Orange, a ci, którzy kochają sport mogą realizować swoje pasje w kole sportowym. Nasza szkoła nie zapomina o uczniach, którym potrzebne jest wsparcie, więc nie brakuje  gimnastyki korekcyjnej, logopedii czy zajęć wyrównawczych. Z niecierpliwością czekamy też na dodatkowe zajęcia w ramach projektu unijnego „Brawo – My! – kompleksowe wsparcie placówek oświatowych z terenu Gminy Człuchów”.