Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie Dworcu
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W WIERZCHOWIE - DWORCU - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SZKOŁY ORAZ GALERIĄ
 sko1

 

                 W naszej szkole uczniowie mają możliwość nauki oszczędzania  na książeczkach SKO oraz na założonych kontach dla uczniów.
Działalność SKO daleka jest od rutynowego oszczędzania, dzięki niej uczniowie mogą się wykazać swoją aktywnością w licznych quizach i konkursach. Mogą czynnie uczestniczyć w przygotowaniach przedstawień na temat różnych sposobów oszczędzania. W ramach całorocznej pracy organizujemy na terenie szkoły różne konkursy m.in. na plakat o tematyce SKO, twórczości własnej (wiersz, hasło opowiadanie), najładniejszą funkcjonalną skarbonkę. Bierzemy też udział w charytatywnych zbiórkach pieniędzy w ogólnopolskich akcjach – Góra Grosza, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zbiórka plastikowych nakrętek na leczenie dla potrzebujących dzieci. Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w zbiórkach i różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Corocznie organizujemy akcje zbiórki surowców wtórnych – zbiórki makulatury i zużytych baterii.

Nasza organizacja ma własnego bloga, na którym dzieli się z innymi wydarzeniami z udziałem członków SKO. Każdego roku bierzemy udział w konkursach organizowanych przez PKO Bank Polski. Dzięki nagrodom pieniężnym przyznawanym dla szkoły mamy możliwość zakupienia potrzebnego sprzętu sportowego i pomocy dydaktycznych. 

klasa III

 

Corocznie PKO Pank Polski ogłasza konkurs dla SKO. którego celem jest edukacja ekonomiczna dzieci i młodzieży w zakresie różnych form oszczędzania oraz wyrobienie w nich nawyku świadomego oszczędzania, a zwłaszcza:

 

sko

Zapisz się do naszego newslettera!

Informacje

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie - Dworcu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie-Dworcutel/fax 59 8337723 tel kom. 796287551

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie-Dworcuul. Szkolna 16 77-300 Człuchów