Nasza szkoła włączyła się w akcję MEN „Szkoła pamięta”. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia w związku ze zbliżającymi się dniami, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych.

W ramach akcji podjęto w szkole szereg działań. Jednym z nich było posprzątanie przez uczniów cmentarza w Wierzchowie. Uczniowie ustawili wcześniej wykonane stroiki oraz zapalili znicze na opuszczonych i zapomnianych grobach.

SZKOŁA Z PASJĄ DO MATEMATYKI
Nasza Szkoła to „Szkoła z pasją do matematyki”, otrzymaliśmy certyfikat „Karty Grabowskiego”