Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie Dworcu
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W WIERZCHOWIE - DWORCU - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SZKOŁY ORAZ GALERIĄ

NAGRODA WÓJTA GMINY CZŁUCHÓW 

ZA NAUKĘ

 Co roku kilkudziesięciu uczniów ze szkól gminy Człuchów odbiera z rąk wójta bilet na wycieczkę. Jest to szczególna forma nagrody, fundowana przez wójta gminy Pawła Gibczyńskiego, która od 15 lat w naszej gminie w ten sposób zachęca uczniów do osiągania lepszych wyników w nauce.  
Na wycieczkę mogą pojechać uczniowie klas 6-tych i gimnazjaliści za uzyskane wyniki w nauce. Wprowadzenie takiej nietypowej w skali kraju i bardzo atrakcyjnej nagrody, ma na celu motywowanie uczniów do lepszej nauki, bo to właśnie wyniki w nauce decydują o jej przyznaniu. Jak twierdzą nauczyciele, wycieczka dla wielu uczniów jest doskonała zachęta do osiągania wyższych wyników w nauce i skutecznie motywuje do nauki. Aby zdobyć nagrodę istotne są także wyniki z I semestru.  

Zapisz się do naszego newslettera!

Informacje

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie - Dworcu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie-Dworcutel/fax 59 8337723 tel kom. 796287551

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowie-Dworcuul. Szkolna 16 77-300 Człuchów